O nás

Něco málo o naší firmě

Kvalitní

Stěhovací servis

Tým školených

Pracovníků

Přistavení

Do 15 km zdarma

Nejnižší

Ceny v kraji .


Jsme profesionální stěhovací firma zaměřující se na autodopravu , stěhování , dalkové stěhování , mezinarodní stěhování , vyklízení bytů , garáži , zahradních domků . likvidace pozůstalostí domů , kanceláří i celých firem. Působíme na  území  Moravskoslezského kraje.  Nejčastěji stěhování realizujem   ve městěch Havířov , Karviná , Orlová , Opava , Frýdek Místek ,Třinec , Petřvald , Prostějov , Přerov , Zlín , Luhačovice ,  Ostravice , Frýdlant nad Ostravicí , Nový Jičín , Ostrava , Hranice na Moravě , Český Těšín a Bohumín. Nově i Praha , Brno A ŠIROKÉ OKOLÍ. Díky široké základně klientů jsme schopni nabídnout levné a profesionalní  stěhování.

Náš profesionální stěhovací tým je prověřen léty praxe a svoji práci odvádí na špičkové úrovni, to je také důvod spokojenosti našich klientů. Námi nabízené služby stěhování splňují vysoké nároky k jejichž plnění nám pomáhá kvalitní technika a vozy značky Mercedes Benz  upravené speciálně pro stěhování.GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN NA TRHU (máte cenovou nabídku na stěhování? Napište nám jakou a my vám uděláme lepší)

Nabídka služeb

Specializujeme se na stěhování a vyklízení objektů, ale nabízíme větší spektrum služeb...

Návštěva technika - ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Po telefonické domluvě na našem dispečinku se k Vám dostaví v předem Vámi určený čas a datum náš odborník, který má bohaté zkušenosti nejen při stanovování objemu ale i samotném procesu stěhování. Náš odborník Vám rád odpoví na Vaše veškeré dotazy týkající se stěhování a i s Vámi vyřeší případné nejasnosti. Na zodpovězení dotazů a ujištění zákazníka že svěřil stěhování do správných rukou klademe veliký důraz. Uvědomujeme si že stěhování může být stresově náročnější.Prohlídka technikem, soupis stěhovaných věcí,návrh ceny a domluvení eventuelních dalších podrobností Vám zabere cca 30-60 minut Vašeho času. Je zde samozřejmě i prostor pro již zmíněné dotazy ať už z Vaší či naší strany.

Stěhování firem

Plánujete stěhovat Vaše kanceláře, firmu, společnost nebo podnik? My se o to spolehlivě postaráme - nabízíme stěhování kanceláří .  Bezpečně přestěhujeme vybavení, elektroniku, IT techniku, včetně demontáže  a následné montáže  nábytku, a odpojení i zapojení techniky to vše bez příplatků. vždy vás zdarma předem navštíví náš technik , který u Vás provede prohlídku a probere s vámi vše potřebné – časový harmonogram, vhodné vozidlo, potřebný počet lidí - včetně předběžné ceny. Po domluvě Vám můžeme poskytnout více stěhovacích vozů najednou, více pracovníků, můžeme stěhovat na etapy, stěhovat během chodu Vaší firmy, přes noc. Poskytujeme také veškeré další služby spojené se stěhováním jako balení věcí a další

Stěhování bytů

Byty jsou nejčastěji stěhovanou nemovitostí, proto mezi naše služby patří také stěhování bytů . Spolehlivě Vám přestěhujeme byt 1+1 stejně tak, jako 5+1 i větší. V návaznosti na Vaše požadavky můžete využít bezplatné služby našeho technika, který u Vás provede prohlídku a probere s Vámi vše potřebné, včetně předběžné ceny . Pokud si budete přát, dodáme Vám obalový materiál –krabice folie . Bezpečně naložíme, převezeme a umístíme veškeré vaše věci, které jsou během stěhovaní pojištěné.

Expresní přeprava balíku , osobní přeprava

Doprava balíku po cele ČR do 6 hodin od naložení , osobní přeprava po cele ČR s novými vozy audi Q7 a Bmw X6 .

mezinárodní stěhování

Naše firma se zabývá stěhováním a stěhuje v rámci celé Evropy. Díky novým a moderním vozům je stěhování do zahraničí s námi bez obav . Disponujeme také vozy různých velikostí, proto u nás nemusíte mít obavy, že se Vám některé stěhované věci do vozu nevlezou nebo naopak budete za stěhování platit zbytečně moc kvůli příliš velkého stěhovací vozu. Pro mezinárodní stěhování doporučujeme se domluvit na bezplatné konzultaci, kdy k Vám dorazí náš technik, který podle objemu stěhovaných věcí určí přesnou velikost stěhovacího vozu a na místě Vám vypočítá konečnou cenu za stěhování. Při mezinárodním stěhování je také možné platit EUR nebo v jiné měně dle domluvy

Stěhování těžkých břemem - piana , trezory , whirpool.

Pro nás není těžké břemeno jako u ostatních stěhovacích firem již od 100kg/kus, ale u nás se za těžké břemeno považuje věc o váze 200kg a více. Zkrátka firma stěhuji-vyklizim je tou správnou volbou při stěhování těžkých břemen. Bez techniky jsme schopni přestěhovat břemeno až do váhy 700 KG Technika se všude nedostane! Naší specializací je stěhování pián, pianin, klavírů, koncertních křídel, trezorů, akvárii, terárii, zmrzlinářských strojů, pecí, jacuzzi – whirpool, bazénů a podobně.

Balicí služba

Nábytek demontujeme a provedeme kusové obalení předmětů vrstvou vlnité lepenky, bublinkovou fólií nebo fixační fólií, skleněné součástky nábytku a křehké předměty zabalíme do bublinkové fólie ,skleněné a porcelánové nádobí zabalíme do speciálního papíru nebo do bublinkové fólie každý kus zvlášť a taky uložíme do krabic, sedací soupravy, gauče, křesla zabalíme do bublinkové a fixační fólie.V případě zájmu pro Vás samozřejmě zabalíme předměty také přímo u nás v naší prodejně. Potřebujete-li odeslat poštovní zásilku nebo zabalit nějaký rozměrnější předmět, přijeďte k nám. Balení provedeme na počkání.

Demontáže a montáže nábytku

Před stěhováním bývá obvykle zapotřebí demontavat nábytkové, ale také například regálové sestavy a následně je po nastěhování opět smontovat. Naši školení pracovníci provedou odborné montáže a demontaže .Zajistíme instalaci nábytkových dílů a v případě nutnosti i úpravu nábytku a instalaci jiného vybavení domácností. Provedeme jakoukoli montáž na zeď a na strop (garnýže, obrazy, zrcadla). Posádka vozu je vybavena moderními přístroji (Makita, Bosch, Stanley) a nářadím, aby bylo možno tuto službu kvalitně zabezpečit.Montáž a demontáž nábytku zajišťujeme jak v rámci stěhování, tak i nezávisle na stěhování.

Ekologická likvidace a likvidace pozůstalosti

Vyklízení starých bytů, rodinných domů, půd, sklepů i pozůstalostí představovalo vždy těžkou dřinu. Starý a ztrouchnivělý nábytek, neskutečně těžké skříně, staré zaprášené harampádí. To je jen malý výčet toho, co může novým majitelům přivodit nemalé obtíže. Kompletní vyklizení bytů, stěhování a likvidace pozůstalosti nebyly nikdy tak jednoduché, jako dnes se stěhovací firmou stehuji-vyklizim .

Auto řidič a uskladnění nábytku

Objednejte si Stěhování Auto + Řidič již od 700,-Kč a stěhujte se svépomocí. Máte-li známé či rodinu ochotnou Vám se stěhováním pomoct, pak je tato varianta pro Vás ideální a navíc velmi výhodná. Pronájem v půjčovnách dodávek totiž stojí od 1000,-Kč za dodávku, navíc platíte naftu a kauci a byt se Vám samozřejmě do dodávky nevleze. U nás nic takového nehrozí, přijede k Vám velké skříňové vozidlo a Vám vše bez problému vleze na jednou.

Reference

Co o nás řekli...

“Odvádí skvělou práci”

- Lucie Brňáková

“Spolupráce byla perfektní”

- Jan Richter

“Rychlost a cena mě ohromili”

- Tomáš Novotný

Ceník

Kompletní stěhování od 999 Kč

Cena je vždy kalkulována na konkrétní zakázku a vždy tak, aby pro vás jako zákazníka byla příjemná. Neváhejte nás se svým požadavkem kontaktovat a určitě budete příjemně překvapeni.

Kontaktujte nás

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva